Skoki spadochronowe dostępne w Toruniu – zarezerwuj już teraz!

Skoki spadochronowe dostępne w Toruniu – zarezerwuj już teraz!

Od zawsze marzył Ci się podniebny skok ze spadochronem? Teraz jest na to szansa! Skorzystaj z oferty skoków tandemowych dostępnych w Toruniu, aby przeżyć niesamowitą przygodę!

Na czym polega spadochronowy skok tandemowy?

Skoki spadochronowe najczęściej kojarzone są z jednym skoczkiem, jednak warto wskazać, że istnieje rodzaj skoków dla dwóch osób jednocześnie. Są one określane jako skoki tandemowe i obecnie cieszą się one coraz większym zainteresowaniem. Na czym dokładnie polegają skoki tandemowe?

Ten rodzaj skoków spadochronowych przeznaczony jest dla dwóch osób. Dzięki niemu osoba, która nie ma żadnego doświadczenia ze skokami spadochronowymi, może skoczyć w przestworza razem z instruktorem, który odpowiada wtedy za kwestie techniczne przedsięwzięcia.

Skoki spadochronowe w tandemie wykorzystują specjalistyczny sprzęt, a mianowicie są to spadochrony tandemowe dla dwóch uczestników jednocześnie, które wyposażone są również w spadochrony zapasowe i automaty dla maksymalnego bezpieczeństwa. Stosowane są także uprzęże tandemowe, które łączą ze sobą instruktora z pasażerem.

Skorzystaj ze skoków tandemowych w Toruniu!

Chcesz skoczyć w tandemie? Teraz to możliwe także w Toruniu! Wybierz skoki spadochronowe w Toruniu w ośrodku skydive.pl, dzięki którym możesz przeżyć niesamowitą przygodę.

Szkoła skydive.pl ma wieloletnie doświadczenie w organizacji skoków spadochronowych i dysponuje nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu zapewnia bezpieczeństwo i komfort dla swoich klientów.

Dokładną ofertę skoków można sprawdzić już teraz na stronie internetowej skydive.pl, gdzie również można wykonać rezerwację na skok spadochronowy w dogodnym terminie. Ośrodek pozwala także na zakupienie voucherów upominkowych na skoki spadochronowe, które świetnie sprawdzają się jako podarunek na różne okazje.

Jak odbywa się skok spadochronowy w tandemie?

Tandemowe skoki spadochronowe składają się z kilku etapów. Jak dokładnie przebiega tego typu wydarzenie?

Pierwszym krokiem będzie zawsze wykonanie rezerwacji na dogodny termin. Można łatwo zrobić to na stronie internetowej ośrodka spadochroniarskiego.

Następnie należy przyjechać na miejsce organizacji skoków z odpowiednim wyprzedzeniem. Przed skokiem uczestnicy dostają wtedy niezbędne wyposażeniem, w tym gogle, kombinezon, a także odbywają krótkie przeszkolenie z instruktorem. Potem, gdy wszyscy są już gotowi, mogą wejść do samolotu.

Skoki w tandemie prowadzone są najczęściej z wysokości 4000 metrów nad ziemią. Taka wysokość powoduje, że można wtedy spadać przez około 60 sekund bez otwartego spadochronu. Czas ten nazywa się swobodnym spadaniem i gwarantuje maksimum adrenaliny.

Potem instruktor skoku otwiera spadochron i uczestnicy mogą już razem powoli spadać do w kierunku lądowiska. Nie trzeba bać się żadnych urazów podczas lądowania, ponieważ instruktor dba o to, aby było ono miękkie.

Ile kosztują skoki spadochronowe w tandemie w Toruniu?

Gdy chodzi o skoki spadochronowe w Toruniu w ośrodku skydive.pl, ceny rozpoczynają się od 750 złotych w przypadku skoku odbywającego się z wysokości 4000 metrów, natomiast za ten sam skok z usługą fotografowania i filmowania trzeba będzie zapłacić 1050 złotych.

 

Dodaj komentarz