Gdzie kupować tani alkohol na przyjęcia? Zobacz porady!
Beautiful pyramid line of different colored alcohol cocktails with mint on a open air party, tequila, martini, vodka, and others on decorated catering bouquet table on open air event

Gdzie kupować tani alkohol na przyjęcia? Zobacz porady!

Ceny zakupu alkoholu na większe przyjęcia mogą być spore. Właśnie dlatego obecnie wiele osób poszukuje sposobów na zredukowanie wydatków bez konieczności kupowania bardzo taniego alkoholu lub też ograniczania jego ilości. Gdzie można kupić wódkę oraz inne trunki w niskiej cenie?

Alkohol na imprezę – co warto wybrać?

Wesele, rocznica, urodziny czy impreza firmowa dla dużej liczby osób – gdy podczas tych wydarzeń ma zagościć alkohol, warto wcześniej zastanowić się, co wybrać. Asortyment jest spory, więc można przebierać w ciekawych propozycjach polskich i zagranicznych producentów.

Najczęściej na imprezy wybierana jest wódka czysta. To najpopularniejszy rodzaj alkoholi wśród mężczyzn, natomiast kobiety często przyrządzają z niego drinki, na przykład z sokami owocowymi.

Poza wódką czystą dużym zainteresowaniem cieszą się różnorodne wódki smakowe. W ofertach ich producentów czeka wiele różnych smaków, na przykład są to wódki wiśniowe, orzechowe, brzoskwiniowe, cytrynowe, aby wspomnieć o paru z nich.

Poza wódkami warto też zwrócić uwagę na wina, które często pijane są przez kobiety. Można też dodać do zamówienia różne likiery, na przykład ajerkoniak, który również jest lubiany przez panie.

Urozmaiceniem mogą być również trunki jak whisky czy rum, z którymi również można przygotowywać różne drinki.

Do drinków sprawdzą się też rozmaite soki, likiery i inne dodatki, więc warto również kupić je na przyjęcie.

Ile alkoholu kupić na imprezę?

Ilość alkoholu na imprezę powinna być przede wszystkim powiązana z liczbą gości.

W przypadku wódki najczęściej kupuje się 1 butelkę o pojemności 0,5 litra na jedną osobę. Jeżeli natomiast wybiera się inne rodzaje alkoholi, wtedy można zredukować liczbę butelek wódki.

W internecie można znaleźć kalkulatory, za pomocą których można obliczyć, ile alkoholu będzie potrzebne na imprezę. Będą one bardzo pomocne wtedy, gdy ma wziąć w niej udział większa liczba osób i planuje się kupić różnorodne trunki.

Tani alkohol – gdzie jest dostępny?

Gdy chce się zakupić niedrogi alkohol na imprezę, warto przede wszystkim odwiedzić miejsce jak hurtownia alkoholi. To właśnie w hurtowniach asortyment jest najszerszy, a ceny najniższe.

Hurtownie alkoholu prowadzą również sprzedaż tych trunków, które nie są dostępne w innych sklepach, ale są bardzo popularne, na przykład znane wódki weselne, które można zamówić wtedy w korzystnych cenach.

Warto też wskazać, że hurtownie weselne poza wódką oferują wiele innych rodzajów alkoholi, więc można w jednym miejscu zakupić wszystko, co potrzebne na imprezę.

Dodatkowym atutem wielu hurtowni jest możliwość skorzystania ze zwrotu niewykorzystanych alkoholi. Dzięki temu wtedy, gdy nie zostały one otwarte podczas imprezy, można odzyskać za nie pieniądze.

Czy hurtownia alkoholi może wysłać zamówienie?

Obecnie można kupować niedrogie alkohole nie tylko w hurtowniach funkcjonujących stacjonarnie, ale również w tych działających internetowo.

Hurtownie online są w stanie zapewnić klientom kompleksowe wsparcie również bez wychodzenia z domu. Mogą wtedy zaprezentować szeroką gamę trunków i zrealizować zamówienie złożone w internecie. To duże udogodnienie, gdy w okolicy nie mamy żadnej hurtowni sprzedającej alkohole, a także zależy nam na większym komforcie z zamówienia złożonego przez internet.

Przy większych zamówieniach hurtownia alkoholi może również dostarczyć alkohole bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio do klienta na terenie całego kraju. Warto więc wziąć tę opcję pod uwagę wtedy, gdy planuje się imprezę i poszukuje niedrogiego alkoholu!

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. Weseliskowa

    U nas tylko wódka i napoje będą na stole inne alkohole będą na bufecie alkoholowym moim zdaniem spoko opcja kto będzie chciał coś innego to sobie podejdzie a No tez nie będzie to zabierało miejsca na stole 🙂 chociaż widzę ze u ciebie wódka tez ka stać na dodatkowym stole No ja bym ja raczej dała na stół dla gości a resztę alkoholi na stole dodatkowym.

Dodaj komentarz