Notesy z logo – dlaczego warto zamówić druk notesów?

Notesy z logo – dlaczego warto zamówić druk notesów?

Notes to użyteczny i podręczny gadżet umożliwiający łatwe zanotowanie różnych informacji. Z tego względu może być on także doskonałym gadżetem reklamowym. Dlaczego warto zamówić druk notesów z logo? Gdzie możne je zakupić?

Dlaczego warto wybrać notesy z logo?

Przedsiębiorcy mają obecnie do dyspozycji szeroką gamę różnych gadżetów reklamowych. Wśród nich znajdują się także notesy z logo, które znajdują się w czołówce najczęściej wybieranych produktów personalizowanych.

Notesy mają wiele zalet, ponieważ są one bardzo praktyczne i zawsze warto mieć je pod ręką. Gdy opatrzone są zatem logo firmy, mogą skutecznie ją promować, wzbudzając natychmiast pozytywne skojarzenia oraz zwiększając szansę, że użytkownik notesu skorzysta z promowanej oferty.

Dla firm druk notesów ma także szereg dodatkowych atutów. Warto wskazać na niskie koszty związane z ich wykonaniem, ponieważ można kupić je w bardzo przystępnych cenach, zwłaszcza w dużych nakładach.

Nie bez znaczenia jest też różnorodność notesów, które można zakupić, stąd też firma może wybrać takie, które w pełni będą odpowiadały jej wymaganiom i budżetowi.

Notesy z nadrukiem – rodzaje

Aktualnie druk notesów można zamówić w wariantach jak:

  • Notesy z okładką – praktyczne notesy dostępne w różnych wielkościach, które mogą być wyposażone także w kartki do wyrywania. Notesy mogą być wyposażone w miękkie albo w twarde okładki.
  • Kołonotatniki – notesy ze spiralą, które pozwalają na łatwe przekładanie i wyrywanie kartek.
  • Notesy bez okładki – składają się z samych kart, najczęściej łatwych do wyrywania. Z tyłu mogą być wyposażone w twardą podkładkę poprawiającą komfort pisania.
  • Notesy zamykane – wyposażone w zamknięcie, na przykład w gumkę albo napę, aby zapobiegać otwieraniu się notesu.
  • Notesy samoprzylepne – mają łatwe w wyrywaniu karteczki z klejem, doskonałe do przygotowywania notatek, przekazywania wiadomości. Dostępne są w różnych formatach i kolorach do wyboru.

Wszystkie z powyższych notesów mogą być personalizowane, czyli firma wykonująca druk notesów może umieścić na nich dowolne nadruki zgodnie z życzeniem klienta. Nadruki mogą znajdować się tylko na okładce, lecz także na każdej stronie notesu. Poza nadrukami stosuje się także inne techniki personalizacji jak tłoczenie, złocenie.

Gdzie kupić notesy z logo firmy?

Obecnie druk notesów jest prowadzony przez wiele firm specjalizujących się w sprzedaży gadżetów reklamowych z usługą personalizacji. Warto zapoznać się z różnymi ofertami, ponieważ firmy proponują klientom wiele wariantów notesów do wyboru w zróżnicowanych cenach.

Zamówienia na druk notesów mogą być składane także w internecie, co znacznie ułatwia zakupienie tych produktów. Przy zamawianiu notesów online należy wtedy uwzględnić ich typ, nakład, sposób druku, dodatkowe uszlachetnienie. Trzeba także dostarczyć projekt graficzny druku.

Gdy zatem chcesz wręczyć swoim pracownikom, kontrahentom czy klientom praktyczne gadżety reklamowe, pomyśl o notesach. Za ich pomocą można skutecznie i niskim kosztem promować firmę!

Dodaj komentarz