Cukierki reklamowe z logo firmy – co wybrać i gdzie je kupić?

Cukierki reklamowe z logo firmy – co wybrać i gdzie je kupić?

Wybierz słodki podarunek firmowy dla swoich klientów i kontrahentów. Jakie cukierki reklamowe warto wybrać? Gdzie je zamówić?

Słodycze nie bez powodu uznawane są za jedne z najlepszych podarunków firmowych. Są przystępne cenowo, mogą być personalizowane, czyli można umieścić na nich logo, a także są lubiane niemalże przez każdego. Gdy także zastanawiasz się nad tym, by zamówić cukierki reklamowe z logo firmy, sprawdź, na co warto się zdecydować.

Rodzaje cukierków reklamowych

Firmy oferujące cukierki reklamowe z logo firmy mogą zaoferować swoim klientom wiele ciekawych słodkości na wiele okazji. Jakie z nich kupowane są najczęściej?

Krówki

Wśród najczęściej kupowanych cukierków reklamowych znajdują się krówki. To cukierki kojarzone jako tradycyjnie polskie, które również smakują praktycznie każdemu. Dobrze znoszą również niskie i wysokie temperatury, nie rozpuszczają się, dlatego też są jednymi z najpopularniejszych słodkości wśród firm.

Cukierki do ssania

Słodkie cukierki do ssania o różnych smakach, na przykład owocowym czy miętowym, również mogą być świetnym pomysłem dla klientów czy kontrahentów.

Takie karmelki oferowane są także w zdrowych wariantach, na przykład z podwyższoną zawartością błonnika, ze słodzikami zamiast cukru lub syropu glukozowo-fruktozowego.

Cukierki pudrowe

To smaczne cukierki wykonane o pudrowej fakturze, które delikatnie rozpuszczają się w ustach. Można także zakupić je w wielu smacznych wariantach do wyboru.

Cukierki czekoladowe i czekoladki

Świetnym wyborem mogą być też cukierki czekoladowe z różnymi nadzieniami oraz czekoladki pakowane w osobne opakowania. Takie słodycze wymagają jednak odpowiedniego przechowywania, dlatego warto pamiętać o tym, by nie narażać ich na wysokie temperatury.

Cukierki bez cukru

Wybrane firmy mają również w ofercie zdrowszą alternatywę, czyli różnorodne cukierki bez cukru. Takie cukierki będą doskonałym wyborem dla firm, które podkreślają wagę zdrowia, na przykład dla prywatnych klinik i gabinetów lekarskich, dla klubów fitness czy siłowni.

Warto też wskazać, że cukierki reklamowe z logo firmy nie są jedyną opcją, ponieważ zamiast nich można także zdecydować się na inne słodkości, na przykład mogą być to żelki z logo, pastylki miętowe i owocowe z logo, ciastka reklamowe z logo, lizaki reklamowe czy czekolady firmowe.

Gdzie kupić cukierki z logo firmy?

Obecnie cukierki reklamowe z logo firmy są oferowane przez wielu producentów, dlatego też przed zdecydowaniem się na zakup warto sprawdzić ich propozycje. Dzięki temu można dobrać najlepsze cukierki pod kątem ich rodzaju, smaku czy ceny.

Zamówienia na pyszne cukierki reklamowe mogą być też składane za pośrednictwem internetu, co powoduje, że wcale nie trzeba udawać się do producenta osobiście. Wystarczy tylko przekazać szczegóły związane z zamówieniem, aby już po paru dniach słodycze z personalizowanym logo były dostarczone pod wskazany adres.

Jak zamówić cukierki z logo firmy?

Aby złożyć zamówienia na cukierki reklamowe z logo firmy, trzeba pamiętać o tym, że do ich wykonania konieczne będzie posiadanie projektu graficznego, który ma być zrealizowany na opakowaniach cukierków.

Następnie do firmy wykonującej cukierki z logo należy przekazać informacje jak rodzaj cukierków, ich ilość, a także dodać projekt.

Firmy specjalizujące się w produkcji cukierków reklamowych mogą wykonać nawet większe ilości słodyczy z logo w krótkim czasie, dlatego na gotowe zamówienie nie trzeba będzie długo czekać.

 

Dodaj komentarz